Sosyal Medya:

İş Güvenliği ve Çevre Politikamız

Anasayfa İş Güvenliği ve Çevre Politikamız

ENERJİ YÖNETİM POLİTİKASI

Separator-Image-Blue

Force Boya olarak yenilikçi ve üstün kalitede üretimlerimizin yanı sıra tesislerimizden çıkan atık miktarını minimum seviyede tutmak temel hedefimizdir. Kaynağında önleme, yeniden kullanım, geri dönüşüm, geri kazanım ve bertaraf yöntem hiyerarşisine göre hareket ediyor olmamızın doğal bir sonucu olarak bir çok atığımızı farklı sektörlere alternatif hammadde olarak kazandırmaya çalışmaktayız.

SU YÖNETİM POLİTİKASI

Separator-Image-Blue

Kirlenmeye sebep olacak unsurları yaşam döngüsü perspektifi ile değerlendirmesini yaparak doğal kaynaklarımızı en verimli nasıl yönetebileceğimize dair her geçen gün yenilikler geliştirmeye ve projeler üretmeye devam etmekteyiz.

Birim üretim başına düşen su miktarını her geçen yıl azaltmayı hedeflemekteyiz. RO ünitesinden çıkan atıksuyun tekrar sisteme kazandırılması, benzer renk üretimlerinin ard arda planlanması, renxmatik ile baz boya üretimine geçiş yapılması Force Boya olarak devreye aldığımız uygulamalardan bazılarıdır.

ENERJİ YÖNETİM POLİTİKASI

Separator-Image-Blue

Canlıların yaşamlarını sürdürebilmeleri için güneş enerjisine ihtiyaçları olduğu gibi üretimin devamlılığı için de kesintisiz enerjiye ihtiyaç vardır. Bununla birlikte enerjinin verimli kullanılması ve tasarrufu gelecek kuşaklara bırakılacak bilinçle hareket etmeli ve sorumlulukla enerjiyi en verimli şekilde kullanmalıyız.

ÜRETİM POLİTİKAMIZ

Separator-Image-Blue

Tüm Üretim zincirimiz boyunca, su temininden müşteriye kadar bütün aşamalarda ilgili çevrelerle etkin bir iletişim oluşturmayı amaçlamış şekilde hizmet vermekteyiz. Eğitimli personelimizle, koşulsuz müşteri memnuniyetinin gerekliliğine inanarak entegre sistemimizi sürekli geliştirerek sektörü içinde öncü ve örnek olmayı amaç edindik.

Takım çalışmasını uygulayan, hijyen kurallarına göre çalışan eğitimli personelin ürün güvenliği yönetim sistemine daha etkin katılımlarını sağlayarak; ekip olma ruhunu geliştirilmesini hedeflemekteyiz.

Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?

İthalat ve ihracat'taki tecrübemizle sizlere daha iyi hizmet sunmak için hizmetinizdeyiz.
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz...