Sosyal Medya:

Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda

FORCE BOYA

Blue-Separator-Line-Image

Force Boya olarak titizlikle, şeffaflıkla ve tecrübemizle hizmetinizdeyiz...

Force Boya üretime başlandığı günden bu yana sektörün nabzı tutularak inşaat ve sanayi boyaları başta olmak üzere yalıtım malzemeleri, yapı kimyasalları ve boya yardımcı malzemeleri alanlarında geniş bir ürün yelpazesi oluşturulmuştur.

Zamanın ve şartların değişmesinden dolayı İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’ne taşınmış olan firmamızı daha ileri götürmek üzere, 2008 yılında perakende satışına ilaveten toptan satışa da başlanmıştır. Ekonominin ve firmamızın büyümesine paralel olarak 2013 yılında İstanbul Hadımköy’de 5000 m2 kapalı alanda faaliyet göstermekteyiz.

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için 40 kişilik genç ve dinamik kadromuzla İkitelli ve Hadımköy şubelerimizde toptan ve perakende alanında hizmetinizdeyiz.

Saygılarımızla…

Who-We-Are

Operasyonel Mükemmellik Sunarız!

Süreçlerimizde sürekli iyileşmeyi hedefleyen kültürü hakim kılan anlayışa sahibiz.

Mission

Sorumluluk Sahibiyiz!

Kendimizin ve çalışma arkadaşlarımızın sağlık, iş güvenliğinden, yasal ve etik olmadığına inandığımız davranışların bildirilmesi iş ahlakımızın gereğidir.

Our Vision

Özenli Çalışırız!

Yaşadığımız topluma ve çevreye karşı özenliyiz. Kaynaklarımızı verimli kullanır, topluma örnek olacak davranışlar sergileriz.

top line
30
YILLIK
Tecrübe
top line
40
PROFESYONEL
Çalışma Ekibi
top line
40
ÜRETİLEN
Ürün Çeşidi
top line
02
LOKASYON
Hizmet Alanı

Force Boya

KALİTELİ ÜRETİM POLİTİKAMIZDA NELER VAR?

Blue-Separator-Line-Image
services

Sürekli İyileştirme

Yaptığımız her işte mükemmel olmayı hedeflemeliyiz. Ürünlerimizin değerinde, güvenilirliğinde ve güncelliğinde; insan ilişkilerimizde, mükemmel olmak için çalışıyoruz.

Strategy

Üretim Politikası

Günün teknoloji ve trendlerini yakından takip ederek, kalitemizi ulusal ve uluslararası standartlarda, yasal şartlara uyarak, hijyenik ortamlarda üretilmesini sağlamayı amaçlamaktayız.

Clients

Kaliteli Hizmet

Globalleşmeyi hayatta kalabilmenin tek yolu olarak gören firmamız kendi know-how’ını en iyi şekilde kullanarak, sürekli iyileştirme çalışmalarına ağırlık vermektedir.

staf

Müşteri Memnuniyeti

İhtiyaçları tam olarak belirliyor, kalite, fiyat ve temin sürelerine uygun şekilde çalışarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarıyoruz.

Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?

İthalat ve ihracat'taki tecrübemizle sizlere daha iyi hizmet sunmak için hizmetinizdeyiz.
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz...